KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195431
nr 1319 5431
Otto Wretling
(1876-1971), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 30x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:54:22
13/4 14:12:44
Otto Wretling
Läs mer om Otto Wretling